.

yangın kuşu Pratik, Dayanıklı 100FT Araba Yüksek Basınçlı Yıkama Aleti Teleskopik Su Borusu Seti, Uzunluk: 9m (Mavi) (Renk:

yangın kuşu Pratik, Dayanıklı 100FT Araba Yüksek Basınçlı Yıkama Aleti Teleskopik Su Borusu Seti, Uzunluk: 9m (Mavi) (Renk:

₺ 67.50

İşlenmemiş
Depoda

100 FT Araba Yüksek Basınçlı Yıkama Aleti Teleskopik Su Borusu Seti, Uzunluk : 9m (Mavi). 1. Malzeme : metal + PVC2. Patlamaya dayanıklı, basınca dayanıklı, soğuğa dayanıklı, ısıya dayanıklı ve diğer özelliklere sahip, daha güçlü destek basıncına ve yeterli esnekliğe sahip lateks tüp3. Boru kılıfı, çekme direnci, aşınma direnci ve basınç direnci özelliklerine sahip üç adet 1100 D polyester elyaf ile sorunsuz bir şekilde örülür.4. Su geçtikten sonra otomatik genleşme ve uzatma, sulamadan sonra otomatik drenaj ve daralma5. Su borusu bağlantısı, anti-pas, korozyona dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı ABS malzemeden yapılmıştır6. Yağmurlama kafası metal anti-pas, güçlü ve dayanıklı, tek tuşla çalıştırma emek tasarrufu sağlayan toka, kullanımı kolay7 ile işlenir. Uygulama kapsamı : evcil hayvan yıkama, araba yıkama, çiçek sulama, cam yıkama8. Su borusu uzunluğu : 9 metre, teleskopikten 27 metre sonra9. Set şunları içerir : elektroliz metal püskürtme kafası, üniversal mafsal, 4/6 musluk, su borusu.

Diğer karakterislikler