.

Teleskopik Masaj Sırt Silindiri, Kompakt 8.7-23.2 inç Uzunluğunda Kas Gevşemesi için Rahat Ayarlanabilir Sırt Silindiri(Siyah)

Teleskopik Masaj Sırt Silindiri, Kompakt 8.7-23.2 inç Uzunluğunda Kas Gevşemesi için Rahat Ayarlanabilir Sırt Silindiri(Siyah)

₺ 41.70

İşlenmemiş
Depoda

Geniş Uygulama Yelpazesi : Fiziksel rahatsızlığı gidermek için sırtınıza, kollarınıza ve başınıza kas silindiri uygulanabilir. 360°Rotasyon : masaj daha rahat ve deneyim better.It döndürülebilir ve isteğe göre ayarlanabilir.Parçacık Masajı : Silindir yumru parçacık masajı, yuvarlak darbeler, akupunktur noktalarını uyarır, kas ağrısını hafifletir.Ücretsiz Teleskopik Çubuk Tasarımı : Uzunluk serbestçe ayarlanabilir, bu da ihtiyaçlarınızı kullanmak ve karşılamak için daha uygundur.Rahat Sap : Rahat yumuşak kauçuk sap, kullanımı rahat ve kayması kolay değil, tutması kolay.Özellik : 1. Ücretsiz Teleskopik Çubuk Tasarımı : Uzunluk serbestçe ayarlanabilir, bu da ihtiyaçlarınızı kullanmak ve karşılamak için daha uygundur.2. Rahat Sap : Rahat yumuşak kauçuk sap, kullanımı rahat ve kayması kolay değil, tutması kolay.3. Parçacık Masajı : Silindir yumru parçacık masajı, yuvarlak darbeler, akupunktur noktalarını uyarır, kas ağrısını hafifletir.4. 360°Rotasyon : masaj daha rahat ve deneyim better.It döndürülebilir ve isteğe göre ayarlanabilir.5. Geniş Uygulama Yelpazesi : Fiziksel rahatsızlığı gidermek için sırtınıza, kollarınıza ve başınıza kas silindiri uygulanabilir.Şartname : Öğe Türü : Teleskopik Masaj Geri Rulo Uygulanabilir Parçalar : Geri, arms, head Length : Yaklaşık. 22 cm-59 cm / 8.7-23.2 in Paket Listesi : 1 x Teleskopik Masaj Geri Rulo .

Diğer karakterislikler

Item Type:
Telescopic Massager Back Roller
Applicable Parts:
Back, arms, head
Length:
Approx. 22cm-59cm/8.7-23.2in
Package List:
1 x Telescopic Massager Back Roller  :