.

YFQHDD Katlanabilir Dokunmamış Kumaş saklama kutusu Giysi Organizatör Iç Çamaşırı Çorap Sutyen Kitaplar Oyuncaklar Saklama

YFQHDD Katlanabilir Dokunmamış Kumaş saklama kutusu Giysi Organizatör Iç Çamaşırı Çorap Sutyen Kitaplar Oyuncaklar Saklama

₺ 237.60

İşlenmemiş
Depoda

Karton takviyeli kenarları olan saklama kutusu katlanabilir ve herhangi bir çocuk odası, oyun odası, kreş veya dolap için mükemmeldir.TASARIM ve DEPOLAMA : Dokunmamış kumaştan yapılmış kutu, çoğu raf ünitesine ve kabinlere sığar ve bebek duşu hediyeleri, oyuncaklar, kitaplar, kıyafetler, oyunlar, sarf malzemeleri ve sanat ve el sanatları için mükemmeldir.KATLANABİLİR ORGANİZATÖRLER : Kullanılmadığı zaman montajı ve saklanması kolaydır.Kenarlar düz bir şekilde katlanmak için aşağı iner ve gerektiğinde tekrar açılır.Yalnız raflar, kitaplıklar ve masa üzerinde durmak için yeterince sağlam.El süsleri, cep telefonu aksesuarları, kozmetik ürünleri ve diğer küçük eşyalar gibi dolaptaki ve tezgahtaki her türlü eşya için uygundur.Ürün küçük, hafif, büyük kapasiteli ve evde yaşam için iyi bir yardımcıdır.Karton saklama kutusu katlanabilir ve herhangi bir çocuk odası için mükemmel, oyun odası, kreş ya da dolap ile güçlendirilmiş kenarları cm (1 cm=55 inç, 1 inç 2.54=) özellikler : %100 yepyeni Feature Material : dokunmamış fabric Color : Beige Quantity : 1pcs SİZE (Birim : CM) : uzun bkz.TASARIM ve DEPOLAMA : Dokunmamış kumaştan yapılmış kutu, çoğu raf ünitesine ve kabinlere sığar ve bebek duşu hediyeleri, oyuncaklar, kitaplar, kıyafetler, oyunlar, sarf malzemeleri ve sanat ve el sanatları için mükemmeldir.KATLANABİLİR ORGANİZATÖRLER : Kullanılmadığı zaman montajı ve saklanması kolaydır.Kenarlar düz bir şekilde katlanmak için aşağı iner ve gerektiğinde tekrar açılır.Yalnız raflar, kitaplıklar ve masa üzerinde durmak için yeterince sağlam.El süsleri, cep telefonu aksesuarları, kozmetik ürünleri ve diğer küçük eşyalar gibi dolaptaki ve tezgahtaki her türlü eşya için uygundur.Ürün küçük, hafif, büyük kapasiteli ve evde yaşam için iyi bir yardımcıdır.Sizinki ile detay boyutları karşılaştırın, izin lütfen 1-3 cm hata, nedeniyle manuel ölçüm.

Diğer karakterislikler

100% brand new :
Feature :
Material:
Non-woven fabric
Color:
Beige
Quantity:
1pcs
SIZE (Unit:
CM) :see fig (1cm=0.39inch, 1 inch=2.54cm)
With sides reinforced with cardboard, the storage box is collapsible and is perfect for any kids room, playroom, nursery, or closet. :
DESIGN & STORAGE:
Made of a cloth Non-woven fabric, the box fits in most shelving units and cubbies and is great for baby shower gifts, toys, books, clothes, games, supplies, and art & crafts.
FOLDABLE ORGANIZERS:
Easy to assemble and store when not in use. The sides come down to fold flat and pop back up when needed. Sturdy enough to stand alone on shelves, bookcases, and desks.
Suitable for all kinds of items in the cabinet and on the counter, such as hand ornaments, mobile phone accessories, cosmetics and other small items. :
The product is small, light, large capacity and is a good help for life at home. :
Compare the detail sizes with yours, please allow 1-3cm error, due to manual measurement. :