.

USB Fan, USB Şarj Kullanımı Kolay El Fan El Elektrikli Fan için Açık Masaüstü için Ev(Pembe)

USB Fan, USB Şarj Kullanımı Kolay El Fan El Elektrikli Fan için Açık Masaüstü için Ev(Pembe)

₺ 235.20

İşlenmemiş
Depoda

Bladeless tasarım büyük bir hava hacmine sahiptir.Yeni tasarlanan yapı ve fan kanatları, daha fazla rüzgar ve soğutucu ile geniş bir hava kaynağı yelpazesi sağlayan fırçasız bir motorla eşleştirilmiştir.Hafif ve hiçbir yük, hafif vücut hiçbir basınç hassasiyeti giyer, çok hafif, ve serin eserdir ile taşıması kolay you.It kullanımı kolaydır ve saniyeler içinde bir masaüstü fanına dönüştürülebilen ve kullanımı kolay bir stand fonksiyonuna sahiptir.Gövde, taşınabilir bir kordon ve dışarı çıkarken serin esinti olduğunda yürümek için küçük bir klima ile donatılmıştır.Üç hızlı rüzgar ayarı, hızlı soğutma, doğru ve serin, rüzgar kalbinizle birlikte hareket eder.Özellik : 1. Gövde, taşınabilir bir kordon ve dışarı çıkarken serin esinti olduğunda yürümek için küçük bir klima ile donatılmıştır.2. Hafif ve yük yok, hafif gövde basınç hassasiyeti taşımaz, çok hafiftir ve serin eserin yanınızda taşıması kolaydır.3. Bladeless tasarım büyük bir hava hacmine sahiptir.Yeni tasarlanan yapı ve fan kanatları, daha fazla rüzgar ve soğutucu ile geniş bir hava kaynağı yelpazesi sağlayan fırçasız bir motorla eşleştirilmiştir.4. Üç hızlı rüzgar ayarı, hızlı soğutma, doğru ve serin, rüzgar kalbinizle birlikte hareket eder.5. Kullanımı kolaydır ve saniyeler içinde bir masaüstü fanına dönüştürülebilen ve kullanımı kolay bir stand fonksiyonuna sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Fanmalzeme : absağırlık : Yaklaşık. 201g / 7.1 ozgüç Kaynağı : DC 5 V / 2 ARated Güç : 5 WBattery : 1800m Ah Polimer Lityum Pil 18650 (dahil)Şarj Süresi : Yaklaşık 3 saatçalışma Süresi : Yaklaşık 2-6 saatçalışma Hızı Dişlisi : Üç Vitesli ayarlamakullanım Şekli : 1. Lütfen kullanmadan önce pili tamamen şarj edin2. Bir rüzgar hızını başlatmak için güç düğmesine basın, rüzgar hızını ayarlamak için tekrar basın, toplam üç rüzgar hızı, fanı kapatmak için dördüncü kez düğmeye basın.Paket listesi : 1 x Fan1 x Lanyard1 x USB Güç Kablosu1 x kullanım kılavuzunot : Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Diğer karakterislikler

Item Type:
Fan
Material:
ABS
Weight:
Approx. 201g / 7.1oz
Power Supply:
DC 5V/2A
Rated Power:
5W
Battery:
1800mAh Polymer Lithium Battery 18650 (included)
Charging Time:
About 3 hours
Working Time:
About 2-6 hours
Wind Speed Gear:
Three-Speed Adjustment
How to Use:
1. Please fully charge the battery before use :
2. Press the power switch to start one wind speed, press it again to adjust the wind speed, a total of three wind speeds, press the switch for the fourth time to turn off the fan. :
Package List:
1 x Fan1 x Lanyard :
1 x USB Power Cable :
1 x Manual :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :