.

40 pcs Plastik Kordon Kilitleri ile 1/8-İnç 65ft Elastik Kordon Streç Dize için İpli, Ayakabı, Giyim, sırt Çantası, Çanta (Siyah)

40 pcs Plastik Kordon Kilitleri ile 1/8-İnç 65ft Elastik Kordon Streç Dize için İpli, Ayakabı, Giyim, sırt Çantası, Çanta (Siyah)

₺ 29.97

İşlenmemiş
Depoda

【Büyük değer】 Her Kablo Kilidi paketinde 20 adet tek delikli kablo kilidi, 10 adet çift delikli kablo kilidi, 10 adet Fermuarlı Çekme Kablosu kablosu kilidi ve 1/8 inç 65 ft Siyah Elastik vardır, Daha fazla ayrıntı Ürün açıklamasında gösterilmiştir.Güzel bir kombinasyondurlar ve yeterli miktar uzun süre kullanımınızı ve değiştirilebilir ihtiyacınızı karşılayabilir. 【Multiple use】 40 Kordon Kilitleri,ve 65ft ipli kordon için İpli, Taç Kordon Kilidi Sonu, Kordon Kilidi için Paracord, Çanta,Ayakkabı Bağcığı, Giyim Kullanımı, Kamp Aksesuarları için Büyük Açık Havada, Dantel Kilitleri için Dize,. 【Kullanımı kolay】Bu Kordon Kilitleri çift delikli veya tek delikli olarak tasarlanmıştır, kordonunuzu sıkı ve güvenli tutmak ve fazla çaba harcamadan yukarı ve aşağı hareket ettirmek için yay yüklüdür, size sağlam bir tutuş sağlar, ipi hızlı ve güvenli bir şekilde bağlamanızı sağlar. 【Yüksek Kalite】 Elastik kordon kilidi, çözelti boyalı polyester kılıf ile çevrili lateks kauçuk çekirdekten yapılmıştır, Plastik kordon kilitleri ABS, hafif ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. 【Kalite güvencesi】Tüm ürünlerimiz Ömür Boyu garanti ile birlikte gelir.Bundan memnun kalacağınızdan emin olacağız.Eğer hoşlanmıyorsan herhangi bir sebepten dolayı.Tam bir geri ödeme alacaksınız.Deneyin, tamamen risksiz!Şimdi sepete ekle'yi tıklayın!.

Diğer karakterislikler