.

Leayjeen Çocuk Fotoğraf Makinesi Kılıfı Kodak Printomatic Dijital Anında Baskı Fotoğraf Makinesi ile Uyumlu (Yalnızca Kasa)

Leayjeen Çocuk Fotoğraf Makinesi Kılıfı Kodak Printomatic Dijital Anında Baskı Fotoğraf Makinesi ile Uyumlu (Yalnızca Kasa)

₺ 41.97

İşlenmemiş
Depoda

????Mükemmel Uyum : KODAK / Kodak / Canon Çocuk Kamerasına uyacak özel tasarım.Onlar mükemmel bir eşleşme.Çocuğun kamerasını güvende tutabilir. ????Premium Malzeme : Printomatic Dijital Anında Baskı kamera çantası,çocuk kameralarınızı çizilmelere ve toza karşı korumak için iyi su geçirmez ve darbeye dayanıklı,sert EVA ve dayanıklı PU malzemelerden yapılmıştır. ????Taşınabilirlik : İç kısım, kamerayı darbelere ve düşmelere karşı sabitleyebilen ve korunması güvenli ve güvenilir olan sabit bir elastik bant ile donatılmıştır.Kamera çantasının örgü kemer tasarımı, taşınabilir depolama aksesuarlarını etkili bir şekilde sınıflandırabilir ve saklayabilir. ????Güvenlik : Küçük iç tüy, oyuncak kamera için çift koruma sağlar, kamerayı çizilmelere, toza ve çarpışmalara karşı korur. ????Sürpriz : Biz rastgele koymak bazı küçük hediyeler case.It bir dinozor oyuncağı olabilir, küçük bir oyuncak köpek olabilir veya başka bir şey olabilir.Açmadıkça kimse ne olduğunu bilmiyor.

Diğer karakterislikler