.

Gaz Sobası Aksesuarları, Gaz Termokupl Kiti Dayanıklı Şömine Termokupl İndüksiyon Ocak için(600mm)

Gaz Sobası Aksesuarları, Gaz Termokupl Kiti Dayanıklı Şömine Termokupl İndüksiyon Ocak için(600mm)

₺ 280.50

İşlenmemiş
Depoda

EVRENSEL ADAPTÖR : Evrensel adaptör, basmalı, kelepçeli ve vidalı brülörler dahil olmak üzere çoğu ateşleme brülörüne kolayca monte edilebilir.IÇİN tasarlanmış : Termokupl sıcaklık algılama ve ölçüm için tasarlanmıştır, çok basit ve kullanımı rahat, pratik ve dayanıklı.ILE donatılmış : Üst, alevlenmeyi önlemek ve sızıntıyı önlemek için solenoid valf ile kullanılan sıcaklığı algılamak için bir prob ile donatılmıştır. 100 % MARKA YENİ : Gaz Termokupl Kiti 100% marka yeni ve yüksek kaliteli.Kullanımı KOLAY : Gaz Sobası Aksesuarlarının kullanımı kolaydır.Özellik : 1. Sıcaklık algılama ve ölçüm için tasarlanmış, çok basit ve kullanımı rahat, pratik ve dayanıklı.2. Üst kısım, alevlenmeyi önlemek ve sızıntıyı önlemek için solenoid valf ile kullanılan sıcaklığı algılamak için bir prob ile donatılmıştır.3. Bu değiştirme kiti, fırın, şömine ve ocak için uyumlu termokupl ve 5 adet adaptör somunu içerir.4. Evrensel adaptör, basmalı, kelepçeli ve vidalı brülörler de dahil olmak üzere çoğu ateşleme brülörüne kolayca monte edilebilir.5. Esas olarak indüksiyon ocağı, gaz sobası, soba, ısıtma ekipmanları ve sıcaklık algılama için diğer yanma cihazlarında kullanılır.Şartname : Durum : %100 % Yenİöğe Tipi : termokuplemalzeme : metaltoplam Uzunluk : Yaklaşık. 600mm / 23.6 in, 1500mm / 59.1 in (isteğe bağlı) Prob Uzunluğu : Yaklaşık. 6.2 cm / 2.4 inç Genişlik : Yaklaşık. 0.6 cm / 0.2 in Head Boyutu : M6x0.75 End Konu : M9x1 Adapter Somun : 5 Pcsweight : Yaklaşık. 51g-79g / 1.8 oz-2.8 ozuygulama : Gaz kaçağı ve gaz tükenmesi durumunda, alev koruması ve kazaları önlemek için solenoid valf (dahil değildir) ile birlikte çalışır.Paket listesi : 1 x Termokuple5 x somunnot : 1. Izin lütfen 0-2 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Diğer karakterislikler

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Thermocouple
Material:
Metal
Total Length:
Approx. 600mm / 23.6in, 1500mm / 59.1in (optional)
Probe Length:
Approx. 6.2cm / 2.4in
Width:
Approx. 0.6cm / 0.2in
Head Size:
M6x0.75
End Thread:
M9x1
Adapter Nut:
5Pcs
Weight:
Approx. 51g-79g / 1.8oz-2.8oz
Application:
In the event of gas leakage and gas burnout, it works together with the solenoid valve (not included) for flameout protection and preventing accidents.
Package List:
1 x Thermocouple :
5 x Nut :
1. Please allow 0-2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :