.

Q3 Araba Kablosuz Şarj Cep telefonu Tutucu Indüksiyon Açılış ve Kapanış Araç Navigasyon Özel Araç Tutucu Kablosuz Şarj (Altın)

Q3 Araba Kablosuz Şarj Cep telefonu Tutucu Indüksiyon Açılış ve Kapanış Araç Navigasyon Özel Araç Tutucu Kablosuz Şarj (Altın)

₺ 276.00

İşlenmemiş
Depoda

7. KABLOSUZ ARAÇ ŞARJ cihazı MOUNT bulunmalıdır araba kablosuz şarj cihazı da telefon tutucu için kullanılan mount ama hızlı i Phone13series için hızlı Galaxy Not 10+/ şarj/ 12series/ 11series/ H/ XR/ X/8, 10 W şarj edebilirsiniz/10 Yani+/Yani/Not 9/S9+/S9/S 8+/S 8/Not NEXUS 4/ NEXUS 5/ NEXUS 6/ Piksel 3 930/ 4 Piksel, LG Özellik/ V40/ Olması+ Kar/ 8 S7/MOBİL standart kablosuz şarj Not 928 929/ . Tüm Qi Özellikli Akıllı Telefonlar ile uyumlu (QC 3.0 Araç Şarj Adaptörü Dahil). 【Daha akıllı OTOMATİK sıkma kolları】 Yeni nesil sessiz motor kullanır, daha rahat çalışmanıza izin verir.Otomatik kenetleme özelliği, telefonunuzu tek elle hareket ettirerek monte etmenizi veya almanızı sağlar.Cihazın fişini çekmeden telefonu çıkarmak için araç kablosuz şarj cihazının arka sensör alanına dokunan tek dokunuşla serbest bırakma, (NOT : güç bağlandığında) telefon kollara girdikten sonra telefonunuzu sabitlemek için otomatik olarak kapanacaktır. 【KASA UYUMLULUĞU Araç tutucu şarj cihazı ayrıca çoklu koruma sağlar, güvenli ve kusursuz bir şarj sağlamak için aşırı akım, aşırı ısınma, kısa devre, aşırı gerilim önleme ile donatılmıştır. 【360° DÖNEN ARAÇ TELEFONU TUTUCU DAĞI】 Araç telefonu montaj şarj cihazı, çoğu havalandırma deliği için uygun olan montaj klipsi ile havalandırma deliğine monte edilebilir, böylece çoğu araçta kullanabilirsiniz. 360° bilyalı mafsal pivotu, optimum görüntüleme ve GPS ve telefon görüşmeleriniz gibi işlevlerin daha kolay kullanılması için telefonunuzu kolayca döndürmenizi ve konumlandırmanızı ve ellerinizi serbest bırakmanızı sağlar. 【İki kablosuz şarj modu】 1.Destek QC kablosuz hızlı şarj ekipmanları, gibi asiphone8,iphone X,iphone8plus,iphone11,iphone11pro,iphone11promax,iphone12,Samsung S6,S6edge,S7,S7edge,S8,S8+,S9+2.Tüm Qi özellikli cihazlarla uyumlu standart şarj modu.Tip : Araç tutucu Model : Q3 Uygulanabilir markalar : Genel Uygulanabilir model : Genel amaçlı Uygulanabilir sahne : araba Renk : Q3 serin siyah [kablosuz şarj + manyetik şarj], Q3 Haoyue Gümüş [Kablosuz Şarj + Manyetik Şarj], Q3 Şanslı Kırmızı.

Diğer karakterislikler