.

BOL - 56498 Paketi 5 304 Paslanmaz Çelik Dış Altıgen Kaldırma Genişleme Cıvata Kol Çapa Genişleme Vida Raptiye Uzatma-(Tipi:

BOL - 56498 Paketi 5 304 Paslanmaz Çelik Dış Altıgen Kaldırma Genişleme Cıvata Kol Çapa Genişleme Vida Raptiye Uzatma-(Tipi:

₺ 98.40

İşlenmemiş
Depoda

Lütfen dikkatle sipariş yerleştirmeden önce öğeyi Renk, Boyut ve Miktar kontrol ÖNEMLİ NOT.Tipi : 5 parça paketi; uzunluk : M12 150mm.DIY Malzemeleri : Ağaç İşleme.Malzeme : PASLANMAZ ÇELİK.Ürün Açıklaması : Detaylar1. Adı : Altıgen genişleme vidası2. Malzeme : 304 paslanmaz çelik3. Standart : Metrik4. Ambalaj talimatları : karton5. Kompozisyon : altıgen vida, dış gövde, somun, düz pad6. Kapsam : tuğla duvar, gölgelik, çit, banyo, klima, mutfak, braket7. Ambalaj içeriği : Seçilen satış Noktası1 olarak 5 veya 10 adet paket. Malzeme 304 paslanmaz çelik, korozyon, paslanmaz ve sıcaklıktır .2. Uluslararası standartlara uygun olarak, Kalite garantisi, kurulumu kolaydır.3. Geniş uygulama yelpazesi ve çeşitli özellikler.4.Ergonomik tasarım, basit kullanım, zaman ve emekten tasarruf.5.Pürüzsüz yüzey tasarımı, ellerinizi çizilmelere karşı etkili koruma.Ürün çekimi Foto yükleme yöntemi1. Genişleme burç vida ile aynı çapta seçin-Darbeli Matkap, delme için elektrikli matkap üzerine monte edilmiş, delik derinliği tercihen genişleme cıvata uzunluğu aynıdır ve genişleme cıvata seti deliğe çaldı, Hatırladın mı : çukura düşmek ve çıkmak bilmiyor cıvata önlemek için somun vida kapatmayın.2. Somunu 2-3 tokaya sıktıktan sonra, genleşme cıvatasının sıkı ve gevşek olmadığını hissedin, ardından somunu sökün.Sabit parçayı cıvata üzerindeki delik ile sabit nesneye takın ve contayı dışarıya takın.Veya somunu sıkmak için bir yaylı rondela kullanın.3. Montaj deliği çapı büyükse veya somun kayıyorsa, dış muhafazanın ve somunun konumunu ayarlayın, genleşme vidasına doğrudan içine dokunun ve dış kuvvet noktasını döndürerek sıkın.Faq Herhangi bir vergi olacak mı?Bu öğe için hiçbir ithalat vergisi olacak.(Brezilya ve İsveç'e parsellerde müşteri ücreti oluşabilir)Ürün kırılırsa ne yapabilirim?Garanti : Eğer.

Diğer karakterislikler