.

AMYNGNY Aida Kumaş Çapraz Dikiş Kumaş 14ct Küçük Izgara Çapraz Dikiş Kalın Pamuk Nakış Kumaş Gökyüzü Mavi Açık Mavi 1 * 1.5

AMYNGNY Aida Kumaş Çapraz Dikiş Kumaş 14ct Küçük Izgara Çapraz Dikiş Kalın Pamuk Nakış Kumaş Gökyüzü Mavi Açık Mavi 1 * 1.5

₺ 272.40

İşlenmemiş
Depoda

birçok sahne türü için uygundur, ihtiyacınıza göre boyutu serbestçe kesebilirsiniz.embriodery zanaatınıza uyacak şekilde mükemmeldir.Doğal pamuk, daha güvenli kullanım, yumuşak ve rahat, geri dönüştürülebilir.Ev süsleri ve hediyeler için mükemmeldir.Sevilene olan sevginizi göstermek için kalp dolu işlemeli bir zanaat hediyesi yapın.Nakış Kumaş Çapraz Dikiş Aida Bez DIY Bez İçin İğne, Ev Dekorasyon, Perde, El Sanatları.Geniş kullanım DIY kumaş, sadece hayal gücünüzden yararlanın ve DIY öğelerinizi yapın.Kanaviçe kumaşın katlanması, yuvarlanması, taşınması çok kolaydır.Ütüyü hafifçe bastırarak kırışıklıkları giderebilirsiniz.embriodery zanaatınıza uyacak şekilde mükemmel olan Çapraz dikiş nakış bezi, masa örtüleri, perdeler, yastıklar, yastıklar, kanepeler, dekoratif bezler gibi çeşitli öğelere uygulanabilir. etc.It çeşitli tatil hediyeleri için en iyi seçeneklerden biridir.14ct küçük ızgara çapraz dikiş kalın pamuklu nakış kumaş gök mavisi açık mavi 1 * 1.5 msspecification : 14 CTFabric : Saf cotton Color : gök mavisi açık blue Description : kalın pamuklu çapraz dikiş nakış fabric Checkered, kumaş stand Width : 1.5 meters Note : 1.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!2.Aldığınız ürünümüzden memnun değilseniz, istediğiniz zaman bize e-posta gönderebilirsiniz.Size anında cevap vereceğiz ve sorununuzu çözmenize yardımcı olacağız.

Diğer karakterislikler

Fabric:
Pure cotton
Color:
sky blue light blue
Description:
thick cotton cross-stitch embroidery fabric
Checkered, cloth stand :
Width:
1.5 meters
1.Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2.If you are not satisfied with our product you received, you can send emails to us at any time. We will reply you instantly and help you solve your problem. :